5 лютого у рамках неофіційного моніторингового візиту поважні гості відвідали Центр життєстійкості Боярської громади

5 лютого у рамках неофіційного моніторингового візиту поважні гості відвідали Центр життєстійкості Боярської громади.
Боярський міський голова Олександр Зарубін, заступниця міського голови Наталія Ульянова та директорка КНП «Центр соціальних служб Боярської міської ради» Жанна Пільганчук радо зустріли шановних гостей:
Наджат Маалла Мджид (Najat Maalla M’jid), спеціальна представниця Генерального секретаря ООН з питань насильства над дітьми; Мунір Маммадзаде (Munir Mammadzade), голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні; Оксана Жолнович, міністерка соціальної політики України; Ірина Постоловська, заступниця міністра з питань європейської інтеграції; Василь Луцик, голова Національної соціальної сервісної служби України.
Гостей познайомили з роботою Центру життєстійкості, відкритого на базі КНП «ЦСС» 27 вересня 2024 року. Це приміщення було відремонтоване та оснащене в рамках проєкту «Право на сім’ю» МБО «БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна за фінансової підтримки уряду Німеччини
Жанна Пільганчук розповіла про специфіку роботи та цільову аудиторію Центру.
Олександр Зарубін зазначив, що у Боярській громаді значна увага приділяється створенню та підтримці роботи закладів соціальної сфери, залучається та впроваджується сучасний європейський досвід.
Міністерка соцполітики Оксана Жолнович поділилася враженнями щодо відвідин Центру життєстійкості Боярської громади: «Сьогодні ми разом з пані Наджад у рамках її візиту показуємо наші сервіси, створені для підтримки родин і дітей. У цьому контексті для мене особливою гордістю є центри життєстійкості. Це нова соціальна послуга, створена 2024 року, яка фінансується з центрального бюджету.
У Центрах життєстійкості, яких нині в Україні вже 200, люди отримують психоемоційну підтримку, батьки – поради, як взаємодіяти та підтримувати своїх дітей, як реагувати на виклики війни. У центрах працюють з різними цільовими аудиторіями, в тому числі з внутрішньо переміщеними родинами та батьками дітей з інвалідністю. Це – справжня соціальна робота, де я бачу реалізацію мети нашої роботи».